SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
21 826 429 Kč
(160 488 Kč / m²)
Prodej
4+1
136 m²
Marina de Vilamoura, Loulé

místnosti4+1
plocha136 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT567978

Located in Vilamoura, this 218 m² gross area property consists of:

- 3 bedrooms ranging from 15 to 20 m²,
- 3 ba...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaKuchyňské spotřebičeVanaSprchový koutSamostatné wcDřevěná podlahaDlažbaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 490 dní
Aktualizováno: 489 dní

Lokalita

Marina de Vilamoura, Loulé
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Leiria