Výpis nabídek
13
13
13
33 791 342 Kč
(412 090 Kč / m²)
Prodej
3+1
82 m²
Rua da Toca, Loulé
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
82 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
A rare opportunity to enjoy generous living space in one of Quarteiras most sought-after seafront locations.
This 3-bedroom apartment stands out for ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Samostatná kuchyně
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
17 dní
Aktualizováno:
10 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua da Toca, Loulé
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Oceanic
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Oceanic
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce