Výpis nabídek
9
9
9
18 244 481 Kč
(253 396 Kč / m²)
Prodej
2+1
72 m²
Rua do Nascente, Loulé
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
72 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Wake up to the ocean and make beachfront living part of your everyday life.
This refined 2-bedroom apartment, located on the front line of Quarteiras...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Po rekonstrukci
Přirozené světlo
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
13 dní
Aktualizováno:
5 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua do Nascente, Loulé
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Oceanic
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Oceanic
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce