SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 340 617 Kč
(89 534 Kč / m²)
Prodej
5+1
149 m²
Rua da Cabine, Loulé

místnosti5+1
plocha149 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxuriöses Apartment mit drei Schlafzimmern in einer privaten Wohnanlage in Quarteira.Eriluc ist eine private Wohnanlage, die sich durch ihre funktion...

Ostatní
Stáří nabídky: 40 dní
Aktualizováno: 40 dní

Lokalita

Rua da Cabine, Loulé
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.