SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
23 711 738 Kč
(199 258 Kč / m²)
Prodej
Atypický
119 m²
Rua 25 de Abril, Loulé

místnostiAtypický
plocha119 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Descubra o seu novo lar neste magnífico apartamento T2, localizado numa zona envolvente e completa em Quarteira, Loulé. Com uma área bruta de 166,3 m²...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeZabezpečeníPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 100 dní
Aktualizováno: 100 dní

Lokalita

Rua 25 de Abril, Loulé
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Porta 88