SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 899 320 Kč
(78 993 Kč / m²)
Prodej
3+1
100 m²
Rua Dom João V, Loulé

místnosti3+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

As the Algarve enters its brightest season, with longer days and the distinctive southern sun shining, this 3-bedroom apartment in Quarteira stands ou...

Ostatní
Stáří nabídky: 109 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Rua Dom João V, Loulé
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Realty Art IV