SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 456 714 Kč
(73 881 Kč / m²)
Prodej
4+1
128 m²
Rua da Lenda, Loulé

místnosti4+1
plocha128 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T2+1, em prédio com 4 andares, sendo triplex a partir do 1º andar, em condomínio fechado com piscina, a 2,5 klms da praia da Falésia de Vi...

Ostatní
Stáří nabídky: 156 dní
Aktualizováno: 36 dní

Lokalita

Rua da Lenda, Loulé
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

iad Portugal