SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 033 607 Kč
(112 464 Kč / m²)
Prodej
Atypický
107 m²
Caminho do Rouxinol, Loulé

místnostiAtypický
plocha107 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Treten Sie ein in diese wunderschön renovierte Wohnung mit drei Schlafzimmern im ersten Stock der prestigeträchtigen Wohnanlage Pinhal da Marina, in d...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 159 dní
Aktualizováno: 73 dní

Lokalita

Caminho do Rouxinol, Loulé
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Exclusive Algarve Villas