SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 242 654 Kč
(110 355 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
Rua 25 de Abril, Loulé

místnosti3+1
plocha120 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Maravilhoso apartamento T2 com licença AL e terraço na cobertura no prestigiado condomínio Old Village, em Vilamoura.
O Apartamento está situado num 1...

Ostatní
Stáří nabídky: 343 dní
Aktualizováno: 42 dní

Lokalita

Rua 25 de Abril, Loulé
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

iad Portugal