SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
21 882 547 Kč
(243 139 Kč / m²)
Prodej
1+1
90 m²
Rua Sousa Martins, Lisboa

místnosti1+1
plocha90 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

One Bedroom Flat with terrace in the Building Sousa Martins |Lisbon.
Located at Rua Sousa Martins 6, in the heart of Avenidas Novas, very close to Mar...

Ostatní
Stáří nabídky: 486 dní
Aktualizováno: 35 dní

Lokalita

Rua Sousa Martins, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Coldwell Banker Luxus Lisboa