Výpis nabídek
15
15
15
18 850 780 Kč
(155 792 Kč / m²)
Prodej
3+1
121 m²
Avenida Infante Santo, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
121 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Identificação do imóvel: ZMPT564881
Descrição
Localizado em Lisboa no centro histórico, o Infante Residences conta com 45 apartamentos. O projeto de...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Dřevěná podlaha
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
491 dní
Aktualizováno:
490 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida Infante Santo, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.