SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 826 416 Kč
(131 207 Kč / m²)
Prodej
3+1
113 m²
Rua Mário Sampaio Ribeiro, Lisboa

místnosti3+1
plocha113 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 bedroom apartment with parking on the 3rd floor of a building with a swimming pool at the top, in excellent condition and location. In Parque Europa...

Ostatní
Stáří nabídky: 490 dní
Aktualizováno: 490 dní

Lokalita

Rua Mário Sampaio Ribeiro, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KW Select Cascais