SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
28 672 167 Kč
(392 769 Kč / m²)
Prodej
3+1
73 m²
Travessa de Santo António, Lisboa

místnosti3+1
plocha73 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury 3 bedroom duplex flat in Estrela, Lapa in Lisbon
This luxury 3-bedroom duplex flat, located in Estrela, one of Lisbon's noblest areas, is curre...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeVýhledPřirozené světloPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 494 dní
Aktualizováno: 494 dní

Lokalita

Travessa de Santo António, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Nações