SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
23 094 802 Kč
(215 839 Kč / m²)
Prodej
Atypický
107 m²
Rua de São Joaquim, Lisboa

místnostiAtypický
plocha107 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento de dois quartos com uma área de 107,66m², um terraço de 14,07m² e dois lugares de estacionamento.Apartamento inserido num novo empreendime...

Ostatní
Stáří nabídky: 487 dní
Aktualizováno: 487 dní

Lokalita

Rua de São Joaquim, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RealFolio