Výpis nabídek
24
24
24
8 025 511 Kč
(99 080 Kč / m²)
Prodej
3+1
81 m²
Rua Professor Celestino da Costa, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
81 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
T1+1 totalmente remodelado, com vista deslumbrante para o rio
***visita virtual neste anúncio***
O apartamento tem 66,5 m2 de área bruta privativa, ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Výhled
Přirozené světlo
Otevřený obývací prostor
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
488 dní
Aktualizováno:
488 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Professor Celestino da Costa, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.