SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
19 188 332 Kč
(137 060 Kč / m²)
Prodej
3+1
140 m²
Rua Engenheiro Ferry Borges, Lisboa

místnosti3+1
plocha140 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este apartamento exclusivo, localizado em Telheiras, é uma oportunidade única para quem procura um imóvel com um design moderno e acabamentos de alta ...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 496 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

Rua Engenheiro Ferry Borges, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Isidoro Alves