SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 772 489 Kč
(129 541 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
Estrada de Benfica, Lisboa

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T2 na Estrada de Benfica em muito bom estado e pronto a habitar.

Imóvel com duas frentes e muita luz natural, está em excelentes condiçõe...

Ostatní
Stáří nabídky: 496 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

Estrada de Benfica, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Classic