Výpis nabídek
28
28
28
9 597 887 Kč
(82 033 Kč / m²)
Prodej
3+1
117 m²
Rua da Madalena, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
117 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Apartamento T2 com terraço situado no coração de Lisboa, perto da estação de metro do Martim Moniz.
O apartamento duplex de 117m² fica num terceiro ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Výhled
Po rekonstrukci
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
495 dní
Aktualizováno:
494 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua da Madalena, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.