SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
34 757 008 Kč
(241 368 Kč / m²)
Prodej
5+1
144 m²
Campo dos Mártires da Pátria, Lisboa

místnosti5+1
plocha144 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to Grand Loft Avenida.These 20 unique apartments combine the beautiful heritage of a building erected in the early 20th century with a contemp...

Parametry

Vygenerováno z AI

Vysoké stropyDřevěné trámyPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 491 dní
Aktualizováno: 490 dní

Lokalita

Campo dos Mártires da Pátria, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Baerz & Co Luxury Homes International