SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
46 180 640 Kč
(314 154 Kč / m²)
Prodej
Atypický
147 m²
Rossio dos Olivais, Lisboa

místnostiAtypický
plocha147 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T3 com 147m² de ABP e com varanda de 27m² com vistas panorâmicas para o rio Tejo inserido em condomínio privado de luxo no Parque das Naçõ...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíOtevřený obývací prostorZabezpečeníVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylVhodné pro domácí mazlíčky

Ostatní
Stáří nabídky: 491 dní
Aktualizováno: 490 dní

Lokalita

Rossio dos Olivais, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RealFolio