Výpis nabídek
22
22
22
9 716 949 Kč
(149 492 Kč / m²)
Prodej
2+1
65 m²
Campo de Santa Clara, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
65 m²
koupelny
Realty One Group
Realty One Group is currently the real estate brand with the fastest growth in the United States. With over 20 years of experience...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Campo de Santa Clara, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.