SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
35 940 397 Kč
(199 669 Kč / m²)
Prodej
4+1
180 m²
Rua das Picoas, Lisboa

místnosti4+1
plocha180 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Condo/Apartment T4 for sale

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rua das Picoas, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Remax Prestige