SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 801 707 Kč
(177 547 Kč / m²)
Prodej
Atypický
89 m²
Rua Jacinta Marto, Lisboa

místnostiAtypický
plocha89 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 bedroom apartment in Praça do Chile, with a 12m2 balcony, in the final stages of finishing, and a garage with a parking space and pre-installation o...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua Jacinta Marto, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KW Alfa Campo Pequeno