SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
26 751 704 Kč
(148 621 Kč / m²)
Prodej
4+1
180 m²
Campo Grande, Lisboa

místnosti4+1
plocha180 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Condo/Apartment T4 for sale 4-bedroom apartment for sale Apartment with 216sqm in the iconic Rotunda de Alvalade, one of the most prestigious and soug...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Campo Grande, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Remax Valor