SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
18 597 393 Kč
(185 974 Kč / m²)
Prodej
Atypický
100 m²
Rua Fernanda Botelho, Lisboa

místnostiAtypický
plocha100 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T2 no 5º piso, com 100 m2, varanda de 12 m2 e estacionamento, inserido no novo empreendimento a nascer no coração de Benfica, projetado pa...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rua Fernanda Botelho, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils Portugal