SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 810 974 Kč
(122 566 Kč / m²)
Prodej
4+1
129 m²
Estrada da Luz, Lisboa

místnosti4+1
plocha129 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this charming 4-bedroom home in the heart of Carnide, Lisboa, offering 173.1m² of comfortable living space. This used property combines moder...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Estrada da Luz, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Projectus