SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
21 748 365 Kč
(209 119 Kč / m²)
Prodej
Atypický
104 m²
Rua Garrett, Lisboa

místnostiAtypický
plocha104 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

1 bedroom flat with 104 m2, terrace of 34 m2, inserted in a new residential development that redefines the excellence of living in the heart of Chiado...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Rua Garrett, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils Portugal