SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 967 230 Kč
(108 339 Kč / m²)
Prodej
2+1
92 m²
Rua Martin Luther King, Lisboa

místnosti2+1
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 Bedroom flat in Colina de São Gonçalo, with 92sqm, in good condition, with suite, storage room and parking space. The flat has a functional distribu...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Rua Martin Luther King, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis