SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
27 974 870 Kč
(117 541 Kč / m²)
Prodej
4+1
238 m²
Rua dos Lusíadas, Lisboa

místnosti4+1
plocha238 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

6 Bedroom flat in Alcântara, with 237.9sqm of private gross area, 6sqm balconies, a parking space and storage room, for total works. This is an invest...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rua dos Lusíadas, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis