Výpis nabídek
36
36
36
21 395 882 Kč
(152 828 Kč / m²)
Prodej
3+1
140 m²
Rua Mário Cesariny, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
140 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
There are properties that simply meet expectations. This one positions.
Not every apartment in Avenidas Novas offers space, light, and a true outdoor...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
8 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Mário Cesariny, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Isidoro Alves
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Isidoro Alves
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce