SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 453 437 Kč
(160 822 Kč / m²)
Prodej
Atypický
65 m²
Calçada dos Mestres, Lisboa

místnostiAtypický
plocha65 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This welcoming 2-bedroom apartment is located in one of Lisbon's most central and sought-after areas, Campolide, on the quiet Rua da Calçada dos Mestr...

Ostatní
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Calçada dos Mestres, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KW Select