SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 260 932 Kč
(148 182 Kč / m²)
Prodej
2+1
49 m²
Rua Actriz Adelina Abranches, Lisboa

místnosti2+1
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Condo/Apartment T2 for sale

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Rua Actriz Adelina Abranches, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Remax Prestige