SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 320 382 Kč
(340 453 Kč / m²)
Prodej
1+1
45 m²
Rua Mário Botas, Lisboa

místnosti1+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Experience the Tagus. Feel Lisbon. Elevate your everyday life.

This elegant one-bedroom apartment in the prestigious Distrikt development, in the hea...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Rua Mário Botas, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Nações