SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
26 756 613 Kč
(159 266 Kč / m²)
Prodej
Atypický
168 m²
Rua Carlos George, Lisboa

místnostiAtypický
plocha168 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T3 duplex com área privativa de 169 m2 varanda de 20 m2 e 2 lugares de garagem, inserido em novo empreendimento em Lisboa.

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Rua Carlos George, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dils Portugal