SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
16 537 417 Kč
(290 130 Kč / m²)
Prodej
Atypický
57 m²
Rua Costa do Castelo, Lisboa

místnostiAtypický
plocha57 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

One-bedroom apartment with 67 sqm, located in the Ando Living Pedras Negras House project.
This apartment is distributed as follows: upon entering, we...

Ostatní
Stáří nabídky: 25 dní
Aktualizováno: 25 dní

Lokalita

Rua Costa do Castelo, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Infante & Riu - Portugal Real Estate