Výpis nabídek
32
32
32
15 504 542 Kč
(142 244 Kč / m²)
Prodej
Atypický
109 m²
Rua General Farinha Beirão, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
109 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Charming former 4-bedroom apartment converted into a 2-bedroom unit
Just 800 metres from Praça Duque de Saldanha, in one of the city’s most iconic...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
41 dní
Aktualizováno:
6 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua General Farinha Beirão, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.