SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 271 424 Kč
(170 436 Kč / m²)
Prodej
1+1
72 m²
Rua do Olival, Lisboa

místnosti1+1
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1 Bedroom flat with 72sqm, with private balcony, fully furnished, located in one of the noblest and most sought-after areas of Lisbon, Lapa, in front ...

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua do Olival, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Castelhana