Výpis nabídek
32
32
32
14 822 053 Kč
(118 576 Kč / m²)
Prodej
4+1
125 m²
Campo dos Mártires da Pátria, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
125 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Identificação do imóvel: ZMPT582960
Renovated 3-bedroom apartment with two suites and walk-in closet on Avenida Almirante Reis – Lisbon
We present t...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
74 dní
Aktualizováno:
74 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Campo dos Mártires da Pátria, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.