SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
21 262 368 Kč
(212 624 Kč / m²)
Prodej
Atypický
100 m²
Avenida de Berna, Lisboa

místnostiAtypický
plocha100 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

2-bedroom apartment, located in the Tenente Espanca 34 development, in the heart of Lisbon, near Gulbenkian Foundation.
This apartment offers the faci...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Kuchyňské spotřebičeVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

Avenida de Berna, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Infante & Riu - Portugal Real Estate