SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 229 831 Kč
(159 135 Kč / m²)
Prodej
Atypický
58 m²
Rua Maria Andrade, Lisboa

místnostiAtypický
plocha58 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Very spacious studio apartment with 68 sqm, located in the Oliveira 32 development.
This brand new apartment has a large 10 sqm hallway, a 22 sqm open...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 75 dní
Aktualizováno: 75 dní

Lokalita

Rua Maria Andrade, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Infante & Riu - Portugal Real Estate