SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
20 410 695 Kč
(214 849 Kč / m²)
Prodej
Atypický
95 m²
Rua de São Bento, Lisboa

místnostiAtypický
plocha95 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

2 bedroom apartment with 119 sqm located in the São Bento 21 development in Lisbon.
Upon entering this apartment, you'll find a large living room with...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorPřirozené světloDřevěná podlahaKuchyňské spotřebičeZabezpečeníVysoké stropy

Ostatní
Stáří nabídky: 73 dní
Aktualizováno: 73 dní

Lokalita

Rua de São Bento, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Infante & Riu - Portugal Real Estate