SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, přirozené světlo, moderní styl, po rekonstrukci
Kuchyně; přirozené světlo, dřevěná podlaha, po rekonstrukci
Obývací pokoj; přirozené světlo, dřevěná podlaha, po rekonstrukci
8 025 511 Kč
(145 918 Kč / m²)
Prodej
2+1
55 m²
Rua Braamcamp Freire, Lisboa

místnosti2+1
plocha55 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Two-bedroom flat, completely renovated.

Excellent location. With a side view of the river.
The renovation was carried out with care and includes a wo...

Ostatní
Stáří nabídky: 74 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Rua Braamcamp Freire, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Inca Paris