SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 024 627 Kč
(172 260 Kč / m²)
Prodej
Atypický
64 m²
Rua dos Anjos, Lisboa

místnostiAtypický
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

One-bedroom apartment with 75 sqm of gross private area, located in the Anjos 35 project.
The apartment has a spacious 17 sqm bedroom with wardrobes a...

Ostatní
Stáří nabídky: 73 dní
Aktualizováno: 48 dní

Lokalita

Rua dos Anjos, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Infante & Riu - Portugal Real Estate