SUPA24
Obývací pokoj
Kuchyně; výhled, přirozené světlo, moderní styl
Obývací pokoj; přirozené světlo, moderní styl, dřevěná podlaha
16 634 576 Kč
(202 861 Kč / m²)
Prodej
Atypický
82 m²
Rua da Caridade, Lisboa

místnostiAtypický
plocha82 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Two-bedroom apartment with 96 sqm located in the Caridade 30 project, next to Avenida da Liberdade.
This apartment is located on the ground floor and ...

Ostatní
Stáří nabídky: 81 dní
Aktualizováno: 53 dní

Lokalita

Rua da Caridade, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Infante & Riu - Portugal Real Estate