SUPA24
Dům a okolí
Obývací pokoj; výhled, kuchyňské spotřebiče, přirozené světlo, moderní styl, dřevěná podlaha
Obývací pokoj
27 337 330 Kč
(239 801 Kč / m²)
Prodej
Atypický
114 m²
Rua Fernando Palha, Lisboa

místnostiAtypický
plocha114 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Very spacious 129 sqm two-bedroom apartment located in the Prata Riverside Village development.
Open kitchen with island, large living room of 43 sqm ...

Ostatní
Stáří nabídky: 80 dní
Aktualizováno: 51 dní

Lokalita

Rua Fernando Palha, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Infante & Riu - Portugal Real Estate