SUPA24
Balkon; výhled
Obývací pokoj; výhled, dřevěná podlaha, přirozené světlo
Obývací pokoj
20 180 571 Kč
(214 687 Kč / m²)
Prodej
Atypický
94 m²
Rua de São Bento, Lisboa

místnostiAtypický
plocha94 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Two-bedroom penthouse with 110 sqm located in the São Bento 21 development in Lisbon.
This 2-bedroom apartment has a 25 sqm living room with three bay...

Ostatní
Stáří nabídky: 74 dní
Aktualizováno: 46 dní

Lokalita

Rua de São Bento, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Infante & Riu - Portugal Real Estate