SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Balkon; výhled, dlažba, přirozené světlo
16 895 671 Kč
(157 903 Kč / m²)
Prodej
Atypický
107 m²
Rua Cavaleiro de Oliveira, Lisboa

místnostiAtypický
plocha107 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

3 bedroom apartment of 126 sqm, located in the Oliveira 32 development.
This apartment is distributed as follows: at the entrance we find a large hall...

Ostatní
Stáří nabídky: 75 dní
Aktualizováno: 46 dní

Lokalita

Rua Cavaleiro de Oliveira, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Infante & Riu - Portugal Real Estate