Výpis nabídek
24
24
24
9 604 007 Kč
(171 500 Kč / m²)
Prodej
3+1
56 m²
Rua Actriz Maria Matos, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
56 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Vende-se Apartamento T2 Completamente Remodelado na Rua Actriz Maria Matos em Benfica.
Encontra-se em Remodelação Total prevendo-se o final das obra...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
77 dní
Aktualizováno:
35 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Actriz Maria Matos, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.