Výpis nabídek
38
38
38
70 499 922 Kč
(261 111 Kč / m²)
Prodej
Atypický
270 m²
Rua Tenente Valadim, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
270 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Exclusive 330 sqm Industrial Loft | 180º River View | Heritage & Modern Design
We present a truly unique property where industrial history meets cont...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
78 dní
Aktualizováno:
78 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Tenente Valadim, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.