SUPA24
Kuchyně; výhled, přirozené světlo
Kuchyně; dřevěná podlaha, po rekonstrukci, přirozené světlo
Obývací pokoj
12 405 339 Kč
(165 405 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
Rua do Seminário, Lisboa

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We present this magnificent two-bedroom apartment with a wonderful balcony and excellent sun exposure, a privilege difficult to find in the centre of ...

Ostatní
Stáří nabídky: 84 dní
Aktualizováno: 67 dní

Lokalita

Rua do Seminário, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 House Market II